Hurtowa sprzedaż węgla

Oferta naszej Firmy obejmuje sprzedaż węgla we wszystkich sortymentach przez węgiel gruby, średni, miał aż po ekogroszek zarówno workowany, jak i luzem. W ofercie znajdują się produkty ze wszystkich śląskich spółek węglowych. Proponujemy sprzedaż węgla kamiennego wydobywanego z kopalń na terenie Polski. Odznaczającą się dobrą kalorycznością i niską zawartością popiołu. Stanowią dobre rozwiązanie jako materiał opałowy do tradycyjnych oraz nowoczesnych kotłów. Produkty występują w różnego rodzaju frakcjach o odmiennym uziarnieniu – w zależności od miejsca pozyskania. Oferowane wyroby dostępne są w sprzedaży hurtowej. Oferta obejmuje propozycje ze wszystkich polskich kopalń.

Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość rynku węglowego. Hurtową sprzedażą węgla zajmujemy się od ponad 10 lat, zapewniając zawsze najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz profesjonalną obsługę. W tym czasie udało nam się zdobyć niezbędną w tej branży wiedzę, umożliwiającą stworzenie kompleksowej oferty, uwzględniającej potrzeby współczesnych odbiorców. Stale śledzimy zmiany na polskich i zagranicznych rynkach, starając się dostosować do aktualnych trendów. Jednocześnie zawsze pamiętamy o użytkownikach tradycyjnych rozwiązań, zapewniając im najlepszy wybór szerokiego sortymentu.

Nie obce są nam kilkudniowe kolejki na kopalniach. Znamy dokładnie problem węgla, który w ofertach innych firm jest idealny, a po wrzuceniu do pieca okazuje się produktem niepalnym. Dobrze znamy historię, gdy produkt dostarczony do klienta okazywał się groszkiem a miał być orzechem I. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług i uczymy się na błędach innych, wyciągając dla siebie wnioski na przyszłość. Troszczymy się przy tym o dopasowanie charakteru świadczeń do zmieniających się trendów biznesowych.

Doskonale rozumiemy potrzebę odnalezienia zaufanego i rzetelnego dostawcy. My posiadamy szeroką wiedzę na temat oferowanego produktu i prowadzimy hurtową sprzedaż węgla, co zapewnia atrakcyjną ofertę cenową. Umożliwiamy dogodny transport zakupionego u nas ładunku. Pomagamy Jesteśmy dostawcą, który wie, jaki węgiel należy kupić, a którego w danej chwili raczej unikać.

Monitorujemy wszelkie uwagi klientów oraz kierowców dotyczące jakości węgla odbieranego ze śląskich kopalń i doradzamy, który węgiel w danym momencie najlepiej zakupić na swój skład opału. Posiadamy zawsze najbardziej aktualne informacje i chętnie się nimi dzielimy z naszymi Klientami.

Przygotowując naszą ofertę znajdziesz propozycję węgla o najlepszej jakości lub jeśli poszukujesz najniższej ceny to też taki węgiel jest u nas dostępny. Dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i preferencji. Ponadto przekazujemy zawsze bieżące informacje. 

Jeśli tak zadzwoń do nas i porozmawiaj z nami. Jesteśmy przekonani, że doradzimy Ci w doborze optymalnego opału na twój skład w dobrej cenie. pobierz tutaj