Ekogroszek Workowany Sprzedaż Hurtowa

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje Ekogroszek Workowany. Hurtowa Sprzedaż przeznaczona jest dla klientów którzy chcą zakupić co najmniej 24tony. Zaopatrujemy składy opału, składy budowlane, firmy używające ekogroszek na własne potrzeby.

W stałej ofercie posiadamy dobry Ekogroszek Workowany Spark występujący w kilku odmianach różniący się między sobą kalorycznością oraz innymi parametrami. 

Właśnie z pragnienia wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy potrzebują dobrej jakości ekogroszku, opracowany został produkt Spark. Charakteryzuje się zbilansowanymi parametrami tak, aby każdy kto się zaopatruje w tego rodzaju węgiel, mógł zakupić opał sprawdzony.

Ekogroszek workowany SPARK spełnia wszelkie parametry wysokiej jakości materiału opałowego, które potwierdzone zostały certyfikatami wydanymi przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach. Proponowane przez nas rozwiązania cechuje odpowiednia granulacja (między 5 a 25 mm). Ponadto oferowane w naszym asortymencie produkty odznaczają się niską zawartością siarki oraz popiołu, a także niską spiekalnością. Produkty SPARK spełniają te wysokie wymagania, zapewniając bardzo dobre parametry.

Zalety - Ekogroszek Workowany SPARK:

  1. Gwarancja wagi – produkt odważany jest za pomocą legalizowanych wag z dokładnością do 0,25 kg, co zapewnia bardzo precyzyjną masę ciężaru.
  2. Gwarancja jakości – ekogroszek workowany znajduje się w opakowaniach, opisanych danymi producenta oraz podanie jego dokładnych parametrów. Gwarantuje jakość towaru, która potwierdzona jest również certyfikatami.
  3. Suchy węgiel – produkt składowany jest pod zadaszeniem, dzięki czemu nie mają na niego wpływu czynniki zewnętrzne, a co za tym idzie nie traci posiadanych właściwości.

Spark Ekogroszek Workowany Sprzedaż Hurtowa  można zakupić w trzech rodzajach: Exclusive, Premium i Classic. Dzięki temu każdy użytkownik wybierze dobry ekogroszek dla siebie.

Ekogroszek workowany Spark - Rodzaje

Parametry Exclusive Spark Premium Spark Classic Spark
Charakterystyka
wartość opałowa (Qir) ~ 28 Mj/kg
ciepło spalania (Qir) – 30 Mj/kg
wymiar ziarna (mm) 5-25
zawartość siarki (Str) – do 0,8%
zawartość popiołu (Ar) – 4-7 %
spiekalność RI – 0-10
typ węgla 31.2
wartość opałowa (Qir) 25-2 Mj/kg
ciepło spalania (Qir) – 29,5 Mj/kg
wymiar ziarna (mm) – 5-25
zawartość siarki (Str) – do 0,8%
zawartość popiołu (Ar) – do 8 %
spiekalność (Ri) – 0-20
typ węgla 31.2
wartość opałowa (Qir) – ≥ 26 MJ/kg
ciepło spalania (Qir) – 27,5 Mj/kg
wymiar ziarna (mm) – 5-25 mm
zawartość siarki (Str) – do 1%
zawartość popiołu (Ar) – do 9 %
spiekalność (Ri) – 0-20
typ węgla 32.2
Opis
Bezkompromisowa jakość - najniższa spiekalność na rynku polskim.
Zawartość popiołu tylko 4%.

- czysty piec
- wysoka wydajność energetyczna
- minimalna obsługa pieca
- suchy
- brak spiekalności
Bezkompromisowa Dla klientów którzy poszukują bardzo dobrego ekogroszku w korzystnej cenie. Bardzo dobre właściwości cieplne. Przy dobrym ustawieniu pieca ilość odpadów na niewielkim poziomie
Dla klientów którzy poszukują bardzo dobrego ekogroszku w korzystnej cenie. Bardzo dobre właściwości cieplne. Przy dobrym ustawieniu pieca ilość odpadów na niewielkim poziomie

- wysoka kaloryczność
- minimalna obsługa pieca
- suchy
- Niska spiekalność
Optymalny wybór. Idealna proporcja pomiędzy jakością i ceną. Dla klientów którzy poszukują dobrego ekogroszku w niskiej cenie.

- wysoka wydajność
- niska cena
- mała spiekalność
- suchy

Węgiel ekogroszek to ekologiczny opał produkowany z wyselekcjonowanych gatunków węgla kamiennego. Jest on przeznaczony do produkcji energii cieplnej w automatycznych kotłach z podajnikiem. Kotły z palnikiem retortowym i podajnikiem służą do ogrzewania domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów komunalnych i przemysłowych, pensjonatów itp.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Odbiory detaliczne możliwe są tylko możliwe po przez naszych dystrybutorów. 

Ekogroszek Spark możesz zakupić w całej Polsce adresy punktów sprzedaży na terenie całej polski znajdziesz tutaj