Wydajny

Stworzony z myślą o cieple w twoim domu

Ekologiczny

Środowisko ma znaczenie
Ekogroszek Paczkowany Pieklorz

Wygodny

Twój komfort jest dla nas ważny

Energetyczny

Aby w twoim domu było zawsze ciepło

Ekogroszek workowany SPARK

W naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w dobrej cenie. Proponujemy rozwiązania najlepszych w branży producentów. Wśród dostępnych produktów znajduje się między innymi ekogroszek pieklorz, a także wyroby z rodziny SPARK. Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb aktualnych odbiorców oraz zmieniających się trendów, umożliwiając dobór produktu do indywidualnych preferencji. Właśnie z pragnienia wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy potrzebują dobrej jakości ekogroszku, opracowany został produkt Spark. Charakteryzuje się zbilansowanymi parametrami tak, aby każdy kto się zaopatruje w tego rodzaju węgiel, mógł zakupić opał sprawdzony.

Wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości paliwo opałowe sprawiło, iż na rynku pojawiło się wielu producentów sprzedających węgiel do kotłów retortowych. Niestety jakość tych produktów w wielu przypadkach jest bardzo wątpliwa i nie spełnia oczekiwań, jakie pokładają w nich użytkownicy. Ekogroszek SPARK spełnia wszelkie parametry wysokiej jakości materiału opałowego, które potwierdzone zostały certyfikatami wydanymi przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach. Proponowane przez nas rozwiązania cechuje odpowiednia granulacja (między 5 a 25 mm). Ponadto oferowane w naszym asortymencie produkty odznaczają się niską zawartością siarki oraz popiołu, a także niską spiekalnością. Produkty SPARK spełniają te wysokie wymagania, zapewniając bardzo dobre parametry.

Zalety ekogroszku SPARK:

  1. Gwarancja wagi – produkt odważany jest za pomocą legalizowanych wag z dokładnością do 0,25 kg, co zapewnia bardzo precyzyjną masę ciężaru.
  2. Gwarancja jakości – ekogroszek workowany znajduje się w opakowaniach, opisanych danymi producenta oraz podanie jego dokładnych parametrów. Gwarantuje jakość towaru, która potwierdzona jest również certyfikatami.
  3. Suchy węgiel – produkt składowany jest pod zadaszeniem, dzięki czemu nie mają na niego wpływu czynniki zewnętrzne, a co za tym idzie nie traci posiadanych właściwości.

Produkty SPARK można zakupić w trzech rodzajach: Exclusive, Premium i Classic. Dzięki temu każdy użytkownik wybierze dobry ekogroszek dla siebie.

Rodzaje ekogroszku Spark

ParametryExclusive SparkPremium SparkClassic Spark
Ekogroszek workowany - sprk exclusiveWorkowany ekogroszek - Spark PremiumWorkowany ekogroszek - Spark Classic
Charakterystyka wartość opałowa (Qir) ≥ 28 Mj/kg
ciepło spalania (Qir) – 30 Mj/kg
wymiar ziarna (mm) 5-25
zawartość siarki (Str) – do 0,8%
zawartość popiołu (Ar) – 4 %
spiekalność RI – 0-10
typ węgla 31.2
wartość opałowa (Qir) – ≥ 28 Mj/kg
ciepło spalania (Qir) – 29,5 Mj/kg
wymiar ziarna (mm) – 5-25
zawartość siarki (Str) – do 0,8%
zawartość popiołu (Ar) – do 6 %
spiekalność (Ri) – 0-20
typ węgla 31.2
wartość opałowa (Qir) – ≥ 26 MJ/kg
ciepło spalania (Qir) – 27,5 Mj/kg
wymiar ziarna (mm) – 5-25 mm
zawartość siarki (Str) – do 1%
zawartość popiołu (Ar) – do 9 %
spiekalność (Ri) – 0-20
typ węgla 32.2
Opis Bezkompromisowa jakość - najniższa spiekalność na rynku polskim. Zawartość popiołu tylko 4%.

- czysty piec
- wysoka wydajność energetyczna
- minimalna obsługa pieca
- suchy
- 100% Polskiego węgla
- brak spiekalności
Dla klientów którzy poszukują bardzo dobrego ekogroszku w korzystnej cenie. Bardzo dobre właściwości cieplne. Przy dobrym ustawieniu
pieca ilość odpadów na niewielkim poziomie

- wysoka kaloryczność
- minimalna obsługa pieca
- suchy
- 100% Polskiego węgla
- Niska spiekalność
Optymalny wybór. Idealna proporcja pomiędzy jakością i ceną. Dla klientów którzy poszukują dobrego ekogroszku w niskiej cenie.

- wysoka wydajność
- niska cena
- mała spiekalność
- suchy
- 100% Polskiego węgla

Węgiel ekogroszek   to ekologiczny opał produkowany z wyselekcjonowanych gatunków węgla kamiennego. Jest on przeznaczony do produkcji energii cieplnej w automatycznych kotłach z podajnikiem. Kotły z palnikiem retortowym i podajnikiem służą do ogrzewania domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów komunalnych i przemysłowych, pensjonatów itp.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Odbiory detaliczne możliwe są tylko możliwe po przez naszych dystrybutorów.

Ekogroszek Spark możesz zakupić w całej Polsce adresy punktów sprzedaży na terenie całej polski znajdziesz tutaj